Ennerdale Country House Hotel
Northern Lakes
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The award-winning 3-star Ennerdale Country House Hotel peacefully rests within easy reach of Whitehaven in the spectacular countryside on the outskirts of the Lake District.

Each of the 30 guestrooms features modern amenities that will charm both business and leisure guests wishing to benefit from the utmost relaxation.

Providing only the highest levels of comfort and service, this elegant hotel boasts a sophisticated and luxurious atmosphere, premier facilities, and a team of professional staff to ensure an unforgettable stay.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Ennerdale Country House Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Barrow-In-Furness, England, UK (BWF-Walney Island) - 28.50 mi
  • Carlisle, England, UK (CAX) - 41.24 mi
  • Douglas, England, UK (IOM-Ronaldsway) - 53.55 mi
  • Blackpool, England, UK (BLK-Blackpool Intl.) - 54.16 mi
  Muzea
  • Haig Colliery Mining Museum - 3.94 mi
  • Printing House Museum - 12.25 mi
  • Cumberland Toy & Model Museum - 12.40 mi